PERSONALIZACJA

Meble ze sklejki według Twojej koncepcji kolorystycznej - personalizacja mebli Plywood Project.

1. Czym jest personalizacja mebla wg Plywood Project?

Personalizacja naszych mebli to możliwość dostosowania istniejących projektów mebli pod względem kolorystyki. Możemy w różny sposób wykończyć drewno oraz dobrać różne tkaniny tapicerskie.

Przy zakupie mebla należy wziąć pod uwagę fakt, iż sklejka nie jest materiałem powtarzalnym ze względów na rysunek drewna - układ słojów, sęki. Dlatego też każdy mebel ze sklejki wyprodukowany u nas będzie miał unikatowy i indywidualny charakter.

 2. Możliwości wyboru koloru sklejki

Dajemy możliwość wyboru w kilku wariantach kolorystycznych dla wykończenia sklejki (patrz zdjęcie próbnika poniżej).

próbki drewna


3. Możliwości wyboru koloru i rodzajów materiału.

Oprócz dedykowanych materiałów i kolorów, które znajdziemy w karcie produktów z elementami tapicerskimi dajemy możliwość wyboru innej kolorystyki. Poniżej znajdują się próbniki oznaczone symbolami. W razie wyboru innego koloru niż dostępne w karcie produktu, prosimy o wiadomość z symbolem koloru. 


- PLUSZ WENECKI

PLUSZ WENECKI PRÓBNIK PLYWOOD PROJECT

 

-AVILLA

AVILLA PRÓBNIK PLYWOOD PROJECT 

 

4. Inne możliwości spersonalizowania mebli

Poza powyżej wskazanymi sposobami personalizacji jesteśmy także otwarci na Wasze pomysły i sugestie.

- gdyby okazało się, że żaden z naszych proponowanych sposobów nie przypadł Wam do gustu/ nie pasuje do Waszej koncepcji wnętrza skontaktujcie się z nami z własną propozycją wykończenia: contact@plywoodproject.pl

- możliwa jest także zmiana rozmiarów mebli tak aby mogły wpasować się rozmiarami pod Wasze przestrzenie. Wówczas jednak trzeba przejść przez cały proces zaprojektowania/ przeprojektowania mebla pod wskazane wymiary. Taki projekt jest indywidualnie wyceniany a czas realizacji szacowany na podstawie wielkości i skomplikowania projektu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl