PERSONALIZACJA MEBLI

Meble według Twojej koncepcji - personalizacja mebli Plywood Project.

Odpowiedni odcień drewna, efektowny kolor tapicerki, różne rozmiary mebli. To wszystko u nas w ramach personalizacji mebli.

Bardzo dobrze wiemy, że dziś bardzo ważna jest możliwość wyboru i dostosowania elementów wnętrz. Mebel musi być dopasowany rozmiarem do danego wnętrza i wkomponowany kolorystycznie w charakter pomieszczenia. Zobacz co u nas dopasujesz.

1. ODPOWIEDNI ODCIEŃ DREWNA

Dajemy możliwość wyboru kilku wariantów kolorystycznych dla wykończenia drewna. W chwili obecnej proponujemy następujące kolory; koniak, akacja, dąb, teak oraz olej bezbarwny (zdjęcie poniżej prezentuje oferowaną kolorystykę. Proszę wziąć pod uwagę fakt, iż kolory mogą delikatnie różnić się względem próbnika).

próbki drewna


2. WYBIERZ WŁASNY KOLOR TAPICERKI, KTÓRY IDEALNIE WKOMPONUJE SIĘ W TWOJĄ PRZESTRZEŃ.

Dajemy możliwość wyboru kolorystyki materiałów do mebli tapicerowanych.

Poniżej znajdują się próbniki oznaczone symbolami. W razie chęci zmiany koloru mebla prosimy o zawarcie takiej informacji w uwagach przy zamówieniu. 


Plusz wenecki

PLUSZ WENECKI PRÓBNIK PLYWOOD PROJECT

 

Avilla

AVILLA PRÓBNIK PLYWOOD PROJECT 

 

3. DOPASUJ ROZMIAR MEBLA TAK BY IDEALNIE PASOWAŁ DO PRZESTRZENI

Możliwa jest także zmiana rozmiarów mebli tak aby mogły wkomponować się rozmiarami we wnętrze. Projektujemy wówczas mebel pod wskazane wymiary. Taki projekt jest indywidualnie wyceniany a czas realizacji szacowany na podstawie wielkości i skomplikowania projektu. 

 

Poza powyżej wskazanymi sposobami personalizacji jesteśmy także otwarci na Wasze pomysły i sugestie.

Gdyby okazało się, że żaden z naszych proponowanych sposobów nie przypadł Wam do gustu/ nie pasuje do Waszej koncepcji wnętrza skontaktujcie się z nami z własną propozycją wykończenia: contact@plywoodproject.pl

Przy zakupie mebla należy wziąć pod uwagę fakt, iż sklejka nie jest materiałem powtarzalnym ze względów na rysunek drewna - układ słojów, sęki. Dlatego też każdy mebel ze sklejki wyprodukowany u nas będzie miał unikatowy i indywidualny charakter.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl